IT a telekomunikácie
Ing. Dávid Kováč
Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- Obec
- Bratislava - Lamač
- Od roku
- 2015
- IČO
- 48 233 099
Ing. Dávid Kováč
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 841 03 Bratislava - Lamač
- Na trhu od
- 1. júla 2015
- IČO
- 48 233 099
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 62.20)
- Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
Podnikanie v číslach
- 11
- rokov na trhu
- 2015
- rok vzniku
- 4
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ing. Dávid Kováč
Ing. Dávid Kováč – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Bratislava - Lamač. Podniká od 1. júla 2015.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva“ (62.20). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad počítačové služby, služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov a maloobchod a veľkoobchod.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ing. Dávid Kováč
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 48 233 099
- Dátum vzniku
- 1. júla 2015
- Miesto podnikania
- 841 03 Bratislava - Lamač
- Živnostenský register
- Okresný úrad Bratislava, vložka č. 110-241268
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 62.20)
- Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ing. Dávid Kováč zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.
-
Počítačové služby
-
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
-
Administratívne služby
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ing. Dávid Kováč?
Miesto podnikania je v obci 841 03 Bratislava - Lamač.
Čím sa Ing. Dávid Kováč zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva“ (62.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: počítačové služby; služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; maloobchod a veľkoobchod; administratívne služby.
Aké je IČO – Ing. Dávid Kováč?
IČO je 48 233 099.
Odkedy podniká Ing. Dávid Kováč?
Podnikanie začalo 1. júla 2015. Na trhu pôsobí 11 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.